Kariéra

Karel a mnozí další u nás pracují už od roku 1990. Celkem je nás v ESOXu kolem osmdesáti a rádi přivítáme i vás.

Naše benefity

ESOX je na trhu už skoro 30 let a má roční obrat 400 milionů korun. Základem úspěchu jsou spokojení zaměstnanci, které si hýčkáme mimo jiné nabídkou benefitů.

Lístky na Kometu

kterou hrdě sponzorujeme už od roku 1993

Multisport karta

pro vaše vlastní sportování

Firemní sportovní akce

od paintballu po lyžování

Rekreační areál na Vysočině

který mohou zaměstnanci kdykoli využít

Školení

zajistíme proškolení v sadě Office a dalších potřebných programech

Stravenky

a navíc občerstvení na pracovišti

Hledáme nové kolegy a kolegyně

Naším hlavním požadavkem je zodpovědnost a spolehlivost. Potkáme se na pohovoru?

Sádrokartonář

Rozšířili jsme naši výrobu o oddělení SÁDROKARTONÁŘŮ. Vedoucího, který se bude starat o zakázky, už máme. Nyní k němu hledáme spolupracovníky – zkušené i začínající, kteří by vytvořili partu, za kterou budou vidět kvalitní výsledky a ve které bude panovat dobrá atmosféra.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenosti se sádrokartony NEBO výuční list v oboru zedník/tesař/apod.
  • manuální zručnost
  • smysl pro detail
  • selský rozum a kladný vztah k práci
  • řidičský průkaz sk. B – výhodou, ne však podmínkou
  • A PŘEDEVŠÍM CHUŤ SE UČIT A BÝT SOUČÁSTÍ NOVÉHO KOLEKTIVU

Je pro Vás ESOX ta správná firma?

Na oplátku Vám můžeme nabídnout místo v přátelském kolektivu s množstvím různých benefitů od stravenek a Multisport karty přes půjčení firemního vozidla nebo vybavení, zvýhodněných pobytů na rekreační chatě na Vysočině až po lístky na Kometu Brno, kterou dlouhodobě sponzorujeme.

Zároveň pořádáme různá školení, firemní akce a teambuildingy.

Dejte nám o sobě vědět
Sanační pracovník

Máte chuť zkusit, nebo se naučit něco nového? Pak jsou sanace něco, co by se vám mohlo líbit!

Sanace jsou technologicky poměrně přísné a pokud má být řešení funkční je třeba přesně dodržovat technologii. Nepožadujeme odborné vzdělání v tomto oboru, ale chceme najít člověka, který má smysl pro detail, vidí krásu v dodržování technologických postupů, aby bylo docíleno co nejlepšího výsledku. Zkrátka člověka, který je precizní a zodpovědný.

Vaše náplň práce:

  • Práce na stavbě v technologiích protipožárních ucpávek a jádrového vrtání
  • Podřezání zdiva, sanační omítky, stěrkové hydroizolace.
  • Ostatní stavební práce.

Potřebujeme, abyste měli:

  • Výuční list v oboru zedník, nebo prokazatelná praxe ve stavebnictví – PODMÍNKOU
  • Praxe ve specializaci vlhkého zdiva výhodou – důležitější je pro nás ale evidentní zájem o tento obor a chuť se stát specialistou pro danou technologii
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Selský rozum a kladný vztah k práci.
  • Spolehlivost.

Na oplátku Vám můžeme nabídnout místo v přátelském mladém kolektivu s množstvím různých benefitů od stravenek a Multisport karty přes půjčení firemního vozidla a rekreační chaty na Vysočině až po lístky na Kometu Brno, kterou dlouhodobě sponzorujeme.

Dává Vám to to smysl?

Napište nám a my se Vám do týdne ozveme. Životopis postačí i krátký a stručný.

Stavbyvedoucí – sanace vlhkého zdiva

Máš zkušenosti se samostatným vedením stavby na pozici mistra nebo stavbyvedoucího na menších projektech, nebo už tě velká stavařina omrzela? Nebaví tě dělat rutinní práci na jednom místě, ale i tak chceš být každý večer zpátky doma? Jsi akční a baví tě ta pravá stavařina pokolena v blátě? Chceš být u něčeho složitějšího, než skládání cihel na sebe? Tak to si pravděpodobně budeme rozumět.

Co zvládneš za první 3 měsíce?

  • Sedneš do auta s a koukneš se, jak se to dělá.
  • Naučíš se, jak kontrolujeme práci našich lidí a subdodavatelů.
  • Podíváš se na to, jak hlídáme fakturace, jak předáváme stavby, jak řešíme zábory a sítě.
  • Pustíš se do samostatné práce a budeme ti krýt záda.
  • Začneš si zvykat na Hilti-on-track!, Office 365, MS Project a další – moderní software máme totiž hodně rádi.

Jaké budou tvoje cíle pro první rok?

  • Zvládnout práci v AutoCADu tak, že zmákneš dokreslení detailů za investora.
  • Pohlídat svou práci kvalitativně i časově tak, aby výsledek byl perfektní.

A k tomu budeš potřebovat:

Chuť učit se nové technologie. Selský rozum a pozitivní přístup k práci. Stavební vzdělání nebo praxi ze staveb. Důležitá je pro nás zodpovědnost a samostatnost. O vedoucího se můžeš opřít, ale vzhledem k tomu, že pracujeme v malém týmu, potřebujeme, abys svoji výseč ideálně uhlídal sám. Velká výhoda by byla, kdybys něco podobného už nějakou dobu dělal, ale není to potřeba, všechno tě rádi naučíme. Ve skutečnosti hledáme hlavně ten správný přístup.

Je pro tebe ESOX ten správný tým?

Jestli na sobě chcete pracovat a chcete být u zavádění nejmodernějších technologií do stavebnictví, tak ano. Oceňujeme, když lidi zajímají výsledky jejich práce a nechodí to do práce „odsedět“.

Na jaké výhody se můžeš těšit?

Kromě smysluplné práce a kvalitního finančního ohodnocení, nabízíme i řadu benefitů:

  • zvýhodněné ubytování na firemní chatě ve Vrtěžíři
  • lístky na HC Kometa
  • stravné
  • MultiSport karta
  • školení a kurzy

Dává ti to smysl?

Napište nám a my se vám do týdne ozveme.

Mistr na stavbě

Máte zájem o stavařinu, ale řídit zcela samostatně stavbu za desítky milionů si zatím netroufáte? Baví vás, když za sebou vidíte kus dobře odvedené práce a řízení stavebních prací je pro vás to pravé? Čtěte dále!

Co u nás zvládnete za první 3 měsíce?

  • Nebudeme na nic čekat, a rovnou vás pošleme na rozjetou stavbu.
  • Tam budete společně se zkušeným stavbyvedoucím koordinovat jednotlivé práce, organizovat práci všech lidí na stavbě.
  • Budete komunikovat se subdodavateli i našimi řemeslníky, kontrolovat plnění harmonogramu činností a navrhovat jeho úpravy.

Jaké budou vaše cíle pro první rok?

  • Budete pravou rukou stavbyvedoucího, budete mít jasně rozdělené úkoly a zodpovědnosti.
  • Starat se budete o koordinaci prací vlastních lidí i spolupracovat se subdodavateli při řízení prací.
  • Budete mít na starost i dokumentaci jednotlivých staveb a archivaci.

A k tomu budete potřebovat:

  • Znalosti nebo zkušenosti ze stavebnictví, ale můžete být i čerstvým absolventem.
  • Nesmí vám však chybět chuť učit se nové věci, schopnost plánovat a koordinovat jednotlivé aktivity, komunikovat s dalšími lidmi na stavbě a mít přirozenou autoritu.

Je pro vás ESOX ta správná firma?

Jestli chcete denně využívat své zkušenosti a dovednosti a být u zavádění nejmodernějších technologií do stavebnictví, tak ano. Jsme dost velcí na to, abychom si troufli na stavby za 750 mil. Kč a dost malí na to, abychom si udrželi rodinný charakter.

A co za to nabízíme?

  • vstupenky na HC Kometa
  • možnost využití firemní chaty na Vysočině
  • dotovaná Multisport karta (možnost využití sportovišť a wellness po Brně)
  • stravné 87 Kč/den
  • možnost zapůjčení vybavení
  • firemní akce, školení
  • moderní prostředí firmy, sympatický kolektiv, kde si lidé umějí ze sebe udělat legraci a zároveň se společně potkat třeba na grilovačce nebo interaktivním školení
Stavbyvedoucí pozemních staveb

Pokud máte zkušenosti jako stavbyvedoucí a vedl jste stavby za 50-100 milionů, zvládáte každodenní práci s chlapy na stavbě, jako i komunikaci se subdodavateli a investory, zároveň umíte držet jak harmonogram tak rozpočet stavby, pak pro vás máme práci, kterou hledáte!

Co vás čeká v prvních 3 měsících?

  • seznámení se s procesy rovnou v praxi
  • dostanete první stavbu, kterou s přípravářem nachystáte a začnete vést
  • od první chvíle Vám budou pomáhat asistentky a personalistka zorientovat se v našich systémech
  • naučíme vás, jak fakturujeme, vedeme mzdy a poznáte všechny spolupracovníky
  • zjistíte, jak si u nás objednat všechno – od tužky po bagr

Protože máme rádi moderní software, budete mít ke své práci k dispozici Hilti-on-track!, Office 365, MS Project a další.

  • Budeme hodně koukat na to, jestli máte obchodního ducha a umíte vytvářet úspory a technologické alternativy.
  • Zajímá nás, jestli budete na konci stavby s investorem větší kamarádi než na začátku.
  • Pokud zvládnete sám uhlídat i velkou fakturaci nebo si vzít atypickou rychlovku – super.
  • Na vašich stavbách bude uklizeno a všichni budou mít na hlavách helmy.

K tomu budete potřebovat:

  • zkušenost a praxe na pozici stavbyvedoucího.
  • autorizaci a stavební vzdělání – výhodou ne však podmínkou
  • organizační schopnosti, jak při organizaci staveniště, tak při organizaci vlastní práce.
  • samostatnost a férovost

Našimi hodnotami jsou: poctivost, profesionalita, invence, inovace a řemeslo.

Benefity: finanční bonus – reflektující kvalitu odvedené stavby; vstupenky na HC Kometa, možnost využití firemní chaty na Vysočině, dotovaná Multisport karta (možnost využití sportovišť a wellness po Brně), stravné 87 Kč/den, možnost zapůjčení vybavenífiremní akce, školení, moderní prostředí firmy, sympatický kolektiv, kde si lidé umějí ze sebe udělat legraci a zároveň se společně potkat třeba na grilovačce nebo interaktivním školení

Hledáte spolehlivou stavební firmu?

Napište nám nebo zavolejte, ozveme se co nejdříve.

  1. *
  2. *
  3. *