Přípravář/ka

ESOX v roce 2020 oslavil 30 let na trhu v pozici generálního dodavatele pozemních staveb. Aktuální obrat je 1,2 mld za rok, kterého dosahujeme díky 120 zaměstnancům. Někteří z nich jsou s námi od založení firmy. Máme rádi moderní a chytré postupy ve všem, co děláme. Práce nás baví a chceme všechno dělat trochu moderněji, samozřejmě s důrazem na kvalitní řemeslo.

Chcete se stát součástí stabilní firmy, prestižních projektů a skvělého kolektivu lidí? Rádi budujete dlouhodobé vztahy a vyjednáváte o cenách? Pokud vás stavařina baví, máte rádi čísla a chcete uplatnit své schopnosti ve stabilní stavební firmě, která má moderní přístup i bohaté zkušenosti, jste to právě vy, koho hledáme do týmu!

Co vás čeká?

  • Seznámení se s procesy a zapojení se do výběrových řízení subdodavatelů
  • Získání základního povědomí o postupu zpracování výběrových řízení
  • Zajištění realizace přidělené stavby, se kterou ti pomůžou stávající kolegové
  • Telefonická a emailová komunikace se subdodavateli.
  • Příprava objednávek a smluv
  • Tvorba změnových listů a k nim příslušných rozpočtů
  • Nastavování cen výkonu práce

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Praxi v oboru a na pozici Přípraváře výhodou
  • Znalost práce v MS Excel
  • Chuť učit se a pracovat sám na sobě
  • Tah na branku
  • Znalosti v oboru realizace staveb
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Organizační dovednosti

Práce je vhodná i pro absolventy – vše vás naučíme.

Co máme pro vás připraveno?

  • Dovolenou 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Dotovanou Multisport kartu
  • Firemní akce, snídaně, občerstvení na pracovišti
  • Školení a vzdělávání
  • Notebook, mobil
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost zapůjčení technického vybavení
  • Moderní prostředí firmy, kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnout za jeden provaz

Chcete se stát součástí našeho týmu? Napište a my se vám do týdne ozveme.

Naše benefity

ESOX je na trhu už skoro 30 let a má roční obrat 1,2 mld. korun. Základem úspěchu jsou spokojení zaměstnanci, které si hýčkáme mimo jiné nabídkou benefitů.

Lístky na Kometu

kterou hrdě sponzorujeme už od roku 1993

Multisport karta

pro vaše vlastní sportování

Firemní sportovní akce

od paintballu po lyžování

Týden dovolené navíc

pro kvalitní odpočinek zaměstnance

Školení

zajistíme proškolení v sadě Office a dalších potřebných programech

Stravenkový paušál

a navíc občerstvení na pracovišti

Komu se ozvat?

Naše HR oddělení vede Simona Říhová. Jestli máš k práci u nás jakýkoliv dotaz, stačí jej napsat do formuláře a my se ti co nejdřív ozveme.