Přípravář/ka halových systémů

Pepa Volf, vedoucí našeho střediska halových systémů, hledá přípraváře nebo přípravářku.

Chcete dát své kariéře pevný základ ve stabilní firmě, která staví nejen budovy, ale také dlouhodobé vztahy? Je stavařina vaší vášní a chcete uplatnit své dovednosti tam, kde budete mít volné ruce k seberealizaci, samostatnosti a zodpovědnosti? Pojďte s Pepou pracovat na reálných projektech, které mají hmatatelný dopad na naše každodenní životy!

Kontaktujte nás

Jaká by byla vaše náplň práce?

  • Zpracování nabídek v oblasti halových systémů a průmyslových staveb.
  • Příprava smluv a objednávek.
  • Tendrová řízení pro subdodavatele.
  • Příprava v rámci realizace.
  • Technická podpora projektovému týmu.
  • Nebudete jen slepě datlovat data do počítače, ale budete s námi pracovat na velkých projektech: máme jich za sebou mnoho, ale teď makáme na peckovních stavbách, jako je třeba Nová Myslivna nebo administrativní budova s výrobní halou pro Excalibur Army.

Co byste měl/a mít, abyste se u nás cítil/a jako ryba ve vodě?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví.
  • Praxi v oboru a na pozici Přípraváře výhodou.
  • Znalost práce v MS Excel, AutoCad, Office 365, výhodou je znalost Revit.
  • Komunikační dovednosti.
  • Chuť učit se a pracovat sám na sobě.

U nás budete mít možnost rozvíjet své dovednosti a časem třeba vyrostete na experta/tku v této oblasti.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Dovolenou 5 týdnů.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Stravenkový paušál.
  • Dotovanou Multisport kartu.
  • Firemní akce, snídaně, občerstvení na pracovišti.
  • Školení a vzdělávání.
  • Notebook, mobil.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Možnost zapůjčení technického vybavení.
  • Moderní prostředí firmy, kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnout za jeden provaz.

Pokud vás pozice zaujala, napište nám prostřednictvím inzerátu, nebo oslovte Pepu přímo přes LinkedIn!

Proč u nás pracovat?

Zkušenosti a zároveň dravost. Ve spojení těchto dvou principů je i po téměř pětatřiceti letech síla značky ESOX. Naše zaměstnance bereme jako parťáky. Investujeme do nich, protože víme, že každou zkušenost zúročíme v kvalitě našich staveb i ve výchově nových kolegů.

Týden dovolené navíc

Vstupenky na Kometu

Stravenkový paušál

Firemní sportovní akce

Multisport karta

Školení & rozvoj

Už jen malý krůček k nové kariéře

Pošlete nám životopis. Přistane „na stole“ naší personální ředitelce Nikol Svobodové, která s vámi ráda probere i jakékoliv další otázky. Stačí napsat.