Pracovní parta tesařů

Rosteme a proto na naše stavby hledáme posilu v podobě dobře sehrané party (o počtu 4 – 6 pracovníků) pro tesařské práce na monolitických konstrukcích.

Kontaktujte nás

Co vás čeká v našem týmu?

  • Sestavování systémového bednění pro výstavbu monolitických konstrukcí.
  • Betonáž prvků.

Co od vás očekáváme?

  • Praxi ve stavebnictví.
  • Ochotu cestovat na stavby.
  • Vyučení výhodou – obor tesař nebo zedník.
  • V partě požadujeme vždy jednu zodpovědnou osobu za skupinu – vedoucího party.

Lokalita: Celá ČR – primárně však Brno, Praha, Olomouc, Šternberk – cestovní náhrady a ubytování hradíme.

Co máme pro vás připraveno?

  • Stabilní zázemí společnosti s včasnou výplatou mzdy každý měsíc.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost zapůjčení technického vybavení.
  • Stravenkový paušál.
  • Moderní prostředí firmy, kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnout za jeden provaz.

Proč u nás pracovat?

Zkušenosti a zároveň dravost. Ve spojení těchto dvou principů je i po téměř pětatřiceti letech síla značky ESOX. Naše zaměstnance bereme jako parťáky. Investujeme do nich, protože víme, že každou zkušenost zúročíme v kvalitě našich staveb i ve výchově nových kolegů.

Týden dovolené navíc

Vstupenky na Kometu

Stravenkový paušál

Firemní sportovní akce

Multisport karta

Školení & rozvoj

Už jen malý krůček k nové kariéře

Pošlete nám životopis. Přistane „na stole“ naší personální ředitelce Nikol Svobodové, která s vámi ráda probere i jakékoliv další otázky. Stačí napsat.