Přípravář/ka halových systémů

Chcete dát své kariéře pevný základ ve stabilní firmě, která staví nejen budovy, ale také dlouhodobé vztahy? Je stavařina vaší vášní a máte touhu uplatnit vaše schopnosti v moderním a dynamickém prostředí plném nových výzev? Pokud ano, pak právě tým Pepy Volfa ve středisku halových systémů je pravým místem pro vás!

Kontaktujte nás

Co vás čeká v našem týmu?

  • Zpracování nabídek v oblasti halových systémů a průmyslových staveb.
  • Příprava smluv a objednávek.
  • Tendrová řízení pro subdodavatele.
  • Příprava v rámci realizace.
  • Technická podpora projektovému týmu.

Co od vás očekáváme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví.
  • Praxi v oboru a na pozici Přípraváře výhodou.
  • Znalost práce v MS Excel, AutoCad, Office 365, výhodou je znalost Revit.
  • Komunikační dovednosti.
  • Chuť učit se a pracovat sám na sobě.

Práce je vhodná i pro absolventy – vše vás naučíme.

Co máme pro vás připraveno?

  • Dovolenou 5 týdnů.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Stravenkový paušál.
  • Dotovanou Multisport kartu.
  • Firemní akce, snídaně, občerstvení na pracovišti.
  • Školení a vzdělávání.
  • Notebook, mobil.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Možnost zapůjčení technického vybavení.
  • Moderní prostředí firmy, kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnout za jeden provaz.

Pokud vás pozice zaujala, napište nám prostřednictvím inzerátu, nebo oslovte Pepu přímo přes LinkedIn!

Proč u nás pracovat?

Zkušenosti a zároveň dravost. Ve spojení těchto dvou principů je i po téměř pětatřiceti letech síla značky ESOX. Naše zaměstnance bereme jako parťáky. Investujeme do nich, protože víme, že každou zkušenost zúročíme v kvalitě našich staveb i ve výchově nových kolegů.

Týden dovolené navíc

Vstupenky na Kometu

Stravenkový paušál

Firemní sportovní akce

Multisport karta

Školení & rozvoj

Už jen malý krůček k nové kariéře

Pošlete nám životopis. Přistane „na stole“ naší personální ředitelce Nikol Svobodové, která s vámi ráda probere i jakékoliv další otázky. Stačí napsat.